Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Header
hu: Fejléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
