Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Core
id: Inti

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
