Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Core
ja: コア

en: Header
ja: ヘッダー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
