Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Core
km: សំខាន់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
