Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Core
ku: ناوکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
