Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Core
lt: Branduolys

en: Header
lt: Antraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
