Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Core
lv: Kodols

en: Header
lv: Galvene

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
