Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
