Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Core
nl: Kern

en: Header
nl: Kop

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
