Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Core
oc: Còr

en: Header
oc: Entèsta

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
