Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Core
pl: Rdzeń

en: Header
pl: Nagłówek

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych
