Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Core
ro: Nucleu

en: Header
ro: Cap

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
