Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Core
ru: Ядро

en: Header
ru: Шапка

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
