Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Core
sv: Kärna

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
