Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Core
uk: Ядро

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
