Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Core
vi: Nhân

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
