Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Logout
ar: خروج
