Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Logout
be: Выйсці
