Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད
