Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Header
ca: Capçalera

en: Logout
ca: Sortir
