Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Register
cs: Registrovat

en: Content
cs: Obsah

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Header
cs: Hlavička

en: Logout
cs: Odhlásit
