Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Register
de: Registrieren

en: Content
de: Inhalt

en: Login
de: Anmelden

en: Header
de: Kopfzeile

en: Logout
de: Abmelden

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts
