Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Register
el: Εγγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Login
el: Είσοδος

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Logout
el: Αποσύνδεση
