Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Register
et: Registreeru

en: Content
et: Sisu

en: Login
et: Sisselogimine

en: Header
et: Päis

en: Logout
et: Logi välja
