Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Content
fa: محتوا

en: Login
fa: ورود

en: Header
fa: سربرگ

en: Logout
fa: خروج
