Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Content
fi: Sisältö

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki
