Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Logout
gl: Saír
