Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Register
he: הרשמה

en: Content
he: תוכן

en: Login
he: כניסה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Logout
he: יציאה
