Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Content
hi: सामग्री

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Logout
hi: लॉग आउट
