Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Logout
hr: Odjava
