Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Content
hu: Tartalom

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Header
hu: Fejléc

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv
