Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Register
is: Nýskráning

en: Content
is: Innihald

en: Login
is: Innskráning

en: Header
is: Haus

en: Logout
is: Útskrá
