Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Register
ja: 登録

en: Content
ja: コンテンツ

en: Login
ja: ログイン

en: Header
ja: ヘッダー

en: Logout
ja: ログアウト
