Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್
