Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە
