Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ
