Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Header
lt: Antraštė

en: Logout
lt: Atsijungti
