Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်
