Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Login
oc: Identificant

en: Header
oc: Entèsta

en: Logout
oc: Sortir

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita
