Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Login
pl: Zaloguj

en: Header
pl: Nagłówek

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logged in as&nbsp;
pl: Zalogowano jako&nbsp;
