Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Content
pt: Conteúdo

en: Login
pt: Entrar

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Logout
pt: Terminar sessão
