Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Register
ru: Регистрация

en: Content
ru: Содержимое

en: Login
ru: Логин

en: Header
ru: Шапка

en: Logout
ru: Выход
