Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Register
sk: Registrovať

en: Content
sk: Obsah

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Header
sk: Hlavička

en: Logout
sk: Odhlásiť sa
