Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Register
sl: Registracija

en: Content
sl: Vsebine

en: Login
sl: Prijava

en: Header
sl: Glava

en: Logout
sl: Odjava
