Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Register
sv: Registrera

en: Content
sv: Innehåll

en: Login
sv: Logga in

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Logout
sv: Logga ut
