Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Logout
ta: வெளியேறு
