Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Content
te: సారము

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Logout
te: నిష్క్రమించు
