Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Logout
ug: چېكىنىش
