Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Register
vi: Đăng ký

en: Content
vi: Nội dung

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Logout
vi: Thoát
