Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Register
es: Registro

en: Content
es: Contenido

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Header
es: Encabezado

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Right Sidebar
es: Barra lateral derecha
